Scroll Top

Veri kaybı nasıl gerçekleşti?

Düğün Fotoğraf ve videolarımızın olduğu 32 gb lik Sd kart yanlışlıkla formatlandı ve üzerine bir kaç veri yazıldı. İçerisinde ki Datanın kurtarılması gerekiyor? Bursa ilinde bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

Cihaza Nasıl Müdahale edildi?

Cihaza Nasıl Müdahale edildi?
Müşteri internetten indirmiş olduğu veri kurtarma data recovery programları ile Sd kartı taratmış ancak istediği fotoğraf ve videolara ulaşamamıştır. Tarafımızca yapılan Kazıma (scraping) yönetemi ile silinen Fotoğraf ve Videoların büyük çoğunluğu başarılı kurtarılmıştır.

SD
KART
VERİ KURTARMA

Formatlanan Sd karttan Neler Kurtarılabilir?

Bir Sd karttan Fotoğraf, Video, Ses Dosyaları, Veri Tabanı dosyaları, Microsoft Word, exel, powerpoint, film müzik vb. dosya türleri kurtarılabilmektedir.

Sd Karttan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

SD kart Nedir?

Yorumlar (7)

Bursa’da bu işleri yapan bir firma olduğunu öğrenmek gerçekten çok iyi oldu. Konuyla ilgili yorumlarınız da gerçekten etkileyici. Fotoğraflarımı ve videolarımı geri kurtardığınız için teşekkür ederim. Her şey için çok teşekkürler!

Veri kaybı yaşamak herkesin korkulu rüyasıdır. Ben de benzer bir durumla karşılaşmış ve verilerimi kurtarmak için çeşitli yöntemler denemiştim ancak sonuç alamamıştım. Bu konuda uzman olan bir firma ile anlaşmak en doğru tercih olacaktır. Başarılı kurtarma işleminiz için tebrik ederim.

Bu konuda size yardımcı olmak isteriz. Kazıma yöntemi ile fotoğraf ve videoların büyük bir çoğunluğunu başarılı şekilde kurtarabildiğimizi söyleyebiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu kadar hızlı ve etkili bir veri kurtarma işlemine tanık olmak beni şaşırttı. Bursa’da bulunan bu şirket gerçekten büyük bir profesyonellikle çalışıyor. Verilerimizin geri kazanılması için çok teşekkür ederim!

Çok teşekkür ederim! Fotoğraflarımı ve videolarımı düşündüğünüzden daha hızlı ve başarılı bir şekilde kurtardınız. Gerçekten harika bir iş çıkardınız. Sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim!

Merhaba, ben Hakan. Çok değerli fotoğraf ve videolarımı yanlışlıkla formatladım ve üzerine yeni veriler yazıldı. Bursa’da bu konuda yardımcı olabilecek birine ihtiyacım var. Teşekkürler.

Yoruma kapalı.

HEMEN ARA