Scroll Top

Facebook Messenger Silinen Mesaj, Sohbet Kaydı, Fotoğraf, Video, Ses Kaydı Nasıl Kurtarılır?

Eğer bu işlemi profesyonellerce yapılasını istiyorsan hemen ara 0 505 734 95 66

Cep telefonunuzdan yada tabletinizden yanlışlıkla veya bir başka bir şekilde silinmiş Facebook Messenger sohbet geçmişinizi, (yazışmalarınızı) fotoğraflarınızı, videolarınızı, ses kayıtlarını ve dosyalarınızı kaybettiyseniz bunları geri kurtarmanızın birden fazla yolu vardır.

Facebook Messenger silinen sohbet geçmişiniz, eski yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınızda geri getirme işlemi nasıl yapılır?

Birinci Yol

Cep telefonunuzda ki  Facebook Messenger uygulaması otomatik yedeklemeyi kapatmadıysanız sohbet geçmişinizi (yazışmalarınızı)  son yedi gün için otomatik olarak saklar,

Mevcut  yada Silinen Facebook Messenger sohbet geçmişiniz, yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınız  Mahkeme, Savcılık, Emniyet Müdürlüğü, Karakol, Siber Suçlar, Polis nezdinde  delil niteliği taşır mı?

Cep telefonunuzda ki Facebook Messenger uygulamasına ait mevcut yada silinmiş sohbet geçmişiniz, yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınız yaşanılan olayın içeriğine ve nasıl delillendirildiğine (Uluslararası standartlarda bir adli kopya alınması, Adli bilişim uzmanı ve bir bilirkişi marifetiyle bu işlerin yapılması gibi) göre bir delil niteliği taşıyabilmektedir. Boşanma, aldatma, iftira, hakaret, özel hayatın gizliliği, sanayi casusluğu, iş anlaşmazlığı, kira ve kiracı anlaşmazlığı, ödeme anlaşmazlıkları gibi konularda Facebook Messenger kayıtlarınızla ilgili Adli bilişim uzmanı ve bilirkişi olarak raporlandırma yapmaktayız. Eğer bu işlemi profesyonellerce yapılasını istiyorsan hemen ara 0505 734 95 66

watsap silinen videoları geri kurtarma

Facebook Messenger Silinen Mesaj Kayıtlarını Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

whatsapp silinen mesajları fotoğrafları geri kurtarma

Facebook Messenger Yedeklenmeyen Mesajları Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Silinen WhatsApp Mesajlarını Yazılım ile Geri Yükleme

Android Telefonlarda Facebook Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

İos iphone Telefonlarda Facebook Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

whatsapp silinen sohbeti geri getirme

Facebook Messenger Silinen Fotoğrafları Kurtarma İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Facebook Messenger Silinen Videoları Kurtarma İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Facebook Messenger Silinen Dosyalarda Kurtarma Htc, Huawei, Xiaomi, İphone Apple, Samsung, Lg, Vestel, Casper Telefonlarda Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Facebook Messenger Silinenleri Kurtarma Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Yorumlar (3)

Merhaba, çok faydalı bir içerik olmuş. Facebook Messenger’da silinen mesajları geri getirme işlemi hakkında bilgi almak istiyorum.

Robert tarafından yapılan yorum: Bu bilgiler çok faydalı oldu, teşekkürler!

İnanılmaz bir makale! Gerçekten de Facebook Messenger’da silinen mesajları nasıl kurtarabileceğiniz hakkında sağlam bir bilgi kaynağı. Bu bilgiler benim için çok faydalı oldu, teşekkür ederim!

Yoruma kapalı.

HEMEN ARA