Scroll Top

Whatsapp Silinen Mesaj, Sohbet Kaydı, Fotoğraf, Video, Ses Kaydı Nasıl Kurtarılır?

Eğer whatsapp ta silinen mesajlar, sohbet yedeği, video ve fotoğraflarının kurtarılması işlemi profesyonellerce yapılmasını istiyorsan hemen ara 0505 734 95 66 

Cep telefonunuzdan yada tabletinizden yanlışlıkla veya bir başka bir şekilde silinmiş WhatsApp sohbet geçmişinizi, (yazışmalarınızı) fotoğraflarınızı, videolarınızı, ses kayıtlarını ve dosyalarınızı kaybettiyseniz bunları geri kurtarmanızın birden fazla yolu vardır. Whatsapp Silinen Mesaj fotoğraf video

Whatsappta silinen sohbet geçmişiniz, eski yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınızda geri getirme işlemi nasıl yapılır?

Birinci Yol

Cep telefonunuzda ki WhatsApp uygulaması otomatik yedeklemeyi kapatmadıysanız sohbet geçmişinizi (yazışmalarınızı)  son yedi gün için otomatik olarak saklar, her gece saat 2’de bir yedek oluşturur ve bunu telefonunuza kaydeder. Bu kayıtlardan WhatsApp uygulaması sohbet geçmişinizi geri kurtarılması mümkündür.  En son yedeklemenizden silinmiş WhatsApp sohbet geçmişinizi, eski yazışmalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, ses kayıtlarını ve dosyalarınızı i geri yüklemeniz gerekiyorsa uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekmektedir. Ancak, bu şekilde cihazınıza ait yedi günlük yedeklerin sakladığı için, bu yedekleme dosyalarını kullanarak daha eski bir tarihte silinen dosyalara geri dönmek mümkün değildir.

  1. Telefonunuzdaki WhatsApp’ı Uygulamasını açın .
  2. Ayarlar’a bölümüne gelin.
  3. Sohbetler kısmına tıklayın.
  4. Sohbet yedeği kısmına tıklayın.
  5. Bu alanda yedekleme görürseniz devam edin.
  6. WhatsApp Uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yeniden yükleyin.
  7. WhatsApp’ı açın ve şartları kabul edin.
  8. Yedeklemenizi seçin ve Geri Yükle kısmına tıklayın.

İkinci Yol

Cep telefonunuzda ki WhatsApp uygulaması otomatik yedeklemeyi kapatmadıysanız sizin için tavsiye edeceğimiz ikinci bir yol daha var. Bu yöntemde bir haftadan daha eski sohbet geçmişiniz, eski yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınızı geri kurtarma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Bu yöntemde yapmanız gereken cep telefonunuzu ilk kullanılmaya başladığınızda kurulum için girdiğiniz mail adresindeki Drive içerisindeki yedeklerin geri çağırılması şeklindedir. Cep telefonlarına kurulum için girilen mail adresleri cep telefonunda kullanılan uygulamalara ait yedekleri (kapatmadıysanız) Drive yedekleyebilmektedir.

Mevcut  yada Silinen Whatsapp sohbet geçmişiniz, yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınız  Mahkeme, Savcılık, Emniyet Müdürlüğü, Karakol, Siber Suçlar, Polis nezdinde  delil niteliği taşır mı?

Cep telefonunuzda ki WhatsApp uygulamasına ait mevcut yada silinmiş sohbet geçmişiniz, yazışmalarınız, mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses kayıtlarınız ve dosyalarınız yaşanılan olayın içeriğine ve nasıl delillendirildiğine (Uluslararası standartlarda bir adli kopya alınması, Adli bilişim uzmanı ve bir bilirkişi marifetiyle bu işlerin yapılması gibi) göre bir delil niteliği taşıyabilmektedir. Boşanma, aldatma, iftira, hakaret, özel hayatın gizliliği, sanayi casusluğu, iş anlaşmazlığı, kira ve kiracı anlaşmazlığı, ödeme anlaşmazlıkları gibi konularda WhatsApp kayıtlarınızla ilgili Adli bilişim uzmanı ve bilirkişi olarak raporlandırma yapmaktayız. Eğer bu işlemi profesyonellerce yapılasını istiyorsan hemen ara 0505 734 95 66

Andorid Cep Telefonlarından Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Whatsapp Sohbet Yedekleri Geri Yükleme

WhatsApp Video kurtarma işlemi nasıl yapılır makalemiz için tıklayın.
WhatsApp uygulaması yazışma verilerinizi Google Drivedan, Apple icloud veya yerel bir yedeklemeden geri yükleyerek yeni bir telefona aktarabilirsiniz.

watsap silinen videoları geri kurtarma

Whatsapp Silinen Mesaj Kayıtlarını Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

whatsapp silinen mesajları fotoğrafları geri kurtarma

Whatsapp Yedeklenmeyen Mesajları Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Silinen WhatsApp Mesajlarını Yazılım ile Geri Yükleme

Android Telefonlarda Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

İos iphone Telefonlarda Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

whatsapp silinen sohbeti geri getirme

Whatsapp Silinen Fotoğrafları Kurtarma İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Whatsapp Silinen Videoları Kurtarma İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Whatsapp Silinen Dosyalarda Kurtarma Htc, Huawei, Xiaomi, İphone Apple, Samsung, Lg, Vestel, Casper Telefonlarda Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Whatsapp Silinenleri Kurtarma Geri Getirme İşlemlerini Bünyemizde Bulunan Donanımsal Cihazlar İle Yapmaktayız.

Yorumlar (5)

Bu konuda oldukça deneyimliyim ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Whatsapp silinen mesajları, sohbet kaydını ve diğer verileri kurtarmak oldukça hassas bir işlem gerektirir ve profesyonel yaklaşım ile yapılmalıdır. Bu konuda güvenilir bir kaynak arıyorsanız, benim gibi uzman bir teknisyen ile çalışmanız en iyi seçenek olabilir.

O zaman bence hemen aranmalı.

Çok faydalı bir makale olmuş, whatsapp mesajlarımı nasıl kurtarabileceğime dair çok değerli bilgiler verilmiş. Kesinlikle bu yöntemleri deneyeceğim. Teşekkürler!

Merhaba! Bu yazı gerçekten çok ilginç. Eğer whatsapp’ta silinen mesajları kurtarmanın bir yolunu bulursanız lütfen bana da söyleyin. Teşekkürler!

Whatsapp silinen mesajlarımı ve sohbet kayıtlarımı kurtarmak istiyordum. Profesyonel bir işlem yapılmasını istedim ve Maildenhocam’a başvurdum. Gerçekten mükemmel bir hizmet verdiler. Tüm kayıtlarımı kurtardılar. Kendilerine teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.

HEMEN ARA